22 Mayıs 2022
Ana Sayfa Blog

Atilla Taş’tan Karadenizliler için ağır sözler! Özür mesajı yayınlamak zorunda kaldı

0
Şarkıcı Atilla Taş'ın Karadenizliler için söylediği sözlerin ardından yer yerinden oynadı. Sosyal medyada binlerce tepki alan şarkıcı, tüm Karadenizlilerden özür diledi.

Özel ekip kuruldu konut fırsatçıları tek tek tespit edildi! Ceza yağacak bir günde yüzde 30 zam…

0
Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu bünyesindeki özel ekip konutta faiz indirimi sonrasında durumu fırsata çevirmek isteyen inşaat şirketleri ve emlakçıları tespit etti. Bir günde yüzde 30'a yakın zam yapan fırsatçılara ceza verilecek.

TCG Bartın korveti ve deniz karakol uçağı yeni sondaj gemisine refakat etti

0
TCG Bartın korveti ve deniz karakol uçağı, yeni sondaj gemisine Mersin Taşucu Limanı'na kadar refakat etti.

19 Mayıs iki yılın ardından coşkuyla kutlanıyor Kurtuluşa giden yolun ilk adımı

0
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye'de iki yıllık koronavirüs pandemisi arasının ardından bugün coşkuyla kutlanacak. Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak başlattığı kurtuluş yolcuğu Türkiye Cumhuriyeti'ni doğurdu. Bu günü kutluyor, bu toprakları vatan yapan Atatürk’ü anıyoruz.

Akdeniz’de 4.1 büyüklüğünde korkutan deprem!

0
Akdeniz açıklarında saat 20.21'de 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

SADAT Başkanı Melin Tanrıverdi’den Sedat Peker’in iddialarına cevap: Keklemişler

0
SADAT'ın Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tanrıverdi, organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker'in, "SADAT benim üzerimden El Nusra'ya silah gönderdi” açıklaması ile ilgili, "Sedat Peker'i bizim adımızı kullanarak 'keklemişler.' Fetöcü'ler olabilir" ifadelerini kullandı.

Mersin’de polis arkadaşını silahla yaralayan genç kız intihara teşebbüs etti

0
MERSİN'de tartıştığı trafik polisi arkadaşını kendi silahı ile vurarak yaralayan genç kız aynı tabanca ile intihara teşebbüs ederek ağır yaralandı.

Mersin’de korkunç olay! Saplantılı şahıs aşık olduğu kadını öldürüp intihar etti

0
MERSİN'in Tarsus ilçesinde saplantılı bir şahıs, aşık olduğu kadını silahla öldürüp intihar etti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

MEB çocukları yazın okula çağıracak! Yeni proje matematik yaz okulu

0
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 4'üncü sınıftan 12'nci sınıfa kadar destekleme ve yetiştirme kursları kapsamında tüm il ve ilçelerde matematik yaz okullarının açılacağını bildirdi.

Araç sahipleri dikkat! Resmi Gazete’de bugün yayınlandı 1 Haziran’dan itibaren yüzde 25 zamlı

0
Araç sahiplerini ilgilendiren zorunlu trafik sigortasındaki düzenleme Resmi Gazete'de yayınlandı. 1 Haziran'dan itibaren yüzde 25 zamlı olacak.